Perfekcja i niezawodność!

Perfekcyjna usługa na którą Cię stać!

Niespotykana jak dotąd łatwość i prostota pracy przy wykorzystaniu najnowszego, stale rozwijającego się oprogramowania enova365 przy współpracy z firmą Siemion.pl sp. z o.o. partnerem firmy Soneta sp. z o.o.

Jednolity Plik Kontrolny a enova365

Każda firma, która posiada system enova365 otrzyma funkcjonalność związaną z obsługą jednolitego pliku kontrolnego:

Bezpłatnie - JPK bez dodatkowych opłat w enova365

Każda firma, która posiada aktualną licencję enova365 na rok 2016, otrzyma funkcjonalność  bezpłatnie.

 

Bez rewolucji - JPK w standardzie enova365

System enova365 realizuje obsługę plików XML od zawsze, w związku z tym, obsługa plików JPK jest standardową funkcjonalnością i działa w analogiczny sposób, jak obsługa  plików dla elektronicznych deklaracji. Wraz pełną historią, kto, kiedy, w jakiej ilości, w jaki sposób przekazał/odebrał dany plik w firmie. 

 

Bezpiecznie - JPK w wersji 11.4 enova365

Firma Soneta, udostępni na stronie www oraz, za pośrednictwem Autoryzowanej Sieci Partnerów wszystkim Klientom 30 czerwca 2016 nową wersje 11.4, która po zainstalowaniu u Klienta da możliwość dostarczenia plików JPK w formacie i w sposób określony przez Ministerstwo Finansów. 

 

Bez obaw - JPK w kolejnych latach z enova365 

System enova365 w zakresie obsługi plików JPK został wyposażony w mechanizm zapewniający weryfikację spójności i poprawność danych.  Ponadto, funkcjonalność obsługi JPK w enova365 już dziś przewiduje ewoluowanie i wprowadzanie zmian w strukturach plików przez organy kontrolujące. Zapewni to konfigurowalny mechanizm, prosty w użyciu.

 

W enova365 przewidziano szereg funkcjonalności ułatwiających pracę z JPK podczas kontroli, m.in.wprowadzono mechanizm definiowania struktury plików, w przypadku gdyby Ministerstwo Finansów rozszerzyło dotychczasową strukturę plików, bądź dodało nowy plik. W enova365 znajdzie się również pełne repozytorium plików JPK, z kompletną informacją o zawartości plików, a także danymi identyfikującymi, kto, kiedy przekazał/odebrał pliki, z opcją potwierdzenia przekazania pliku do urzędu, aby przedsiębiorca miał pełną kopię danych plików przekazanych organom kontroli skarbowej.